SOLAR DEPO, Güneş paneli, İnverter, Jel akü vb. her türlü Solar ekipman alanında dünyanın en iyi markalarını bir araya getirmiş Türkiye'nin en büyük sanal mağaza girişimlerinden birisidir.

       SOLAR DEPO markasının yanısıra  birçok marka patentini elinde bulunduran "Elizler Danışmanlık İnşaat Enerji Sanayi ve Tic.Ltd.Şti."  enerji ve bilişim alanında geleceğe yönelik yatırımlarına devam etmektedir.

Solar Enerji sektöründe 2009 yılından beri faaliyet gösteren "Elizler Danışmanlık İnşaat Enerji Sanayi ve Tic.Ltd.Şti." bünyesindeki SOLAR DEPO, son kullanıcılara yönelik perakende satış ile birlikte, Türkiye genelinde bayilere, uygulayıcı firmalara ve mühendislik şirketlerine yüksek adetli ürün tedariği sağlamaktadır.

       SOLAR DEPO   Elizler Danışmanlık İnşaat Enerji Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.  (Avrupa Sanayi Sitesi, Mimar Sinan Mah, 101. Cad. D Blok No:4  Kapaklı/Tekirdağ) adresindedir.


       SOLAR DEPO, kataloğunda yer alan ürünlerin ortalama %90'ını stoklarında bulundurarak müşteri ve bayilerine olabildiğince hızlı sipariş teslimi yapmayı hedeflemektedir. İhtiyaç duyduğunuz her ürünü hızlıca temin edebileceğiniz bir DEPO arıyorsanız, doğru yerdesiniz.