Notice: Undefined index: Mie in /home/turkserv/domains/solardepo.com/public_html/catalog/controller/extension/lightning/zero.php on line 217

Notice: Undefined index: Mid in /home/turkserv/domains/solardepo.com/public_html/catalog/controller/extension/lightning/zero.php on line 217

Notice: Undefined index: Mid in /home/turkserv/domains/solardepo.com/public_html/catalog/controller/extension/lightning/zero.php on line 213

Notice: Undefined index: Mie in /home/turkserv/domains/solardepo.com/public_html/catalog/controller/extension/lightning/zero.php on line 213
Teslimat ve İade
Menu
Your Cart

Teslimat ve İade

TESLİMAT ve İADE ŞARTLARI


ÖDEME VE TESLİMAT
ALICI, satın alacağı ürünlerin ödemesini Kredi Kartı, Banka Havalesi/EFT veya Kapıda Nakit Ödeme yöntemlerinin herhangi biriyle yapabilir.
Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile  online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz.
Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

Satın almış olduğunuz ürünü, defolu ya da ayıplı çıkması halinde yedi (7) gün içerisinde iade edebilirsiniz.
İade edeceğiniz ürünü kullanmadan, kutusunu ve ambalajını tahrip etmeden/bozmadan, aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü iade ederken, ürün ile birlikte, ürün faturası ve iade sebebini içeren bir not göndermeyi unutmayınız.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler SOLAR DEPO Müşteri Hizmetleri tarafından teslim alınmaz ve kargo iade edilir.

Müşteri, kullanıcı veya üye, yukarıdaki şartlara uymayacak şekilde ambalajında veya üründe hasar oluşan iade işlemlerinde,  malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Kullanım sonrası arızalanan ürünler için garanti yükümlülüğü, ilgili ürüne ait ithalatçı / distribütör ya da imalatçıya aittir. Solar DEPO bünyesinde herhangi bir onarım, tamirat veya ürün yenileme yapılmaz.

Kullanım sonrası arızalanan ürünler, ALICI tarafından ilgili ürüne ait teknik servise gönderilir.  Gönderim öncesi Teknik Servis Formu doldurulmalıdır veya 0850 840 0 800 numaralı telefondan Müşteri hizmetlerine bilgi verilmelidir.  Garanti kapsamında işlem görecek ürünlerin kargo gönderim bedeli ALICI (müşteri)'ye ait olacaktır.