Konu Başlıkları
Yardım
Solardepo.com'un çalışma sistemiyle ilgili merak ettiklerinizi "Yardım" sayfasında sizin için derledik. Amacımız, sitemizden hızlı ve kolayca alışveriş yapmanızı sağlamak.
Bu sayfada pek çok sorunun yanıtını bulabilir, sorununuzun çözümüne en hızlı yoldan ulaşabilirsiniz.
Alışveriş sürecinde ve sonrasında aklınıza takılan her konuda e-posta yoluyla online yardım alabileceğiniz gibi, müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.
Solardepo.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanmaktadır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın adres çubuğunda bir anahtar belirir. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.
Ayrıca, sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. Gelişmiş EV SSL 256 bit Güvenlik Sertifikası, Comodo Secure/PCI Compliance ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.
3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde cep telefonundan onaylama işlemi olarak da bilinir. Master Card ve Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına“Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.
Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra, kargo firmasının teslimat zamanı teslimat bölgenize göre değişkenlik gösterebilmektedir. Detaylı bilgiyi için sistem tarafından size bir kargo takibi gönderilecektir.
Müşteri hizmetleri departmanımız mesai saatleri içerisinde gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt verir.
Öncelikle, 0850 840 0 800 nolu telefonu arayarak;  ya da İletişim Formunu doldurarak Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.
Satışa sunduğumuz tüm ürünler ithalatçı / distribütör veya imalatçı firma garantisi altındadır. Ürünlerin tamir ve değişim işlemleri de ilgili firma tarafından yapılır.
Fatura veya garanti belgeniz varsa, size en yakın yetkili servisi arayarak garanti kapsamında ürününüzü tamir ettirebilirsiniz. İlgili servis için Solar DEPO Müşteri Hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.  Solar DEPO'dan satın almış olduğunuz tüm ürünlerle ilgili teknik servis bilgilerini size sağlarız.
Solar DEPO bünyesinde, tamir, tazmin ya da değişim işlemleri  yapılmaz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...