Menu
Your Cart

Blog RSS Besleme

11 Mar Güneş Enerjisi Teşvikleri 2022
0 699
Güneş Enerjisi TeşvikleriGüneş enerjisi teşviki, devletin ya da devlet destekli kurumların güneş enerji santralleri kurulması ve enerji üretimi için yaptığı teşviklerdir. Güneş enerjisi teşvikleri aşağıdaki gibidir:‍Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu IPARDTKDK’nın yürüttüğü IPARD programı ile küçük ve orta büyüklükteki işletmelere, Türkiye tarım sanayinin AB pazarına açılmasında destek olunur. Yenilenebilir Enerji Yatırımları Finansmanı TurSEFF yenilenebilir enerji kredisi, Ulusa..
10 Eyl Tesla Şarj Sorununu Bu Römorkla Ortadan Kaldırıyor
0 137
Tesla güneş panelli bu römork ile ne planlıyor?Tesla, Almanya’daki bir fuarda ilginç bir aracı ortaya koydu. Üzerinde güneş panelleri ve SpaceX Starlink internet uydu bulunan römork büyük merak uyandırdı. Tesla’nın Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen IdeenExpo fuarına konuk olan bu araç ile ne yapmak istediği ise henüz bilinmiyor. Bu güneş panellerinin 300 W’lık olduğunu düşünsek bile günde maksimum 2.7 kW’lık bir enerji sağlayacaktır. Bu da ortalama olarak bir araca ancak 80 km’lik ..
02 Ağu Oyunun kuralını ‘güneş’ değiştirecek
admin 0 630
Fosil yakıtlardan enerji üretimi yapılan tesislere olan ilginin gün geçtikçe azaldığını söyleyen YEO Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Tolunay Yıldız, “Güneş enerjisi başta olmak üzere, yenilenebilir elektrik üretimine olan talep, hem Türkiye’de hem de yurtdışında günden güne artıyor. Güneş enerjisi, oyunun kurallarını değiştirecek” dedi.Daha yeşil ve sürdürülebilir bir dünya için yenilenebilir enerji alanındaki faaliyetlere odaklandıklarını söyleyen YEO Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Tolunay Y..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)